Zapojení v projektech

Argentinský žák v naší škole

studenti

Ve spolupráci s agenturou AFS, která organizuje a podporuje mezikulturní pobyty a vzdělávání, jsme v naší škole přivítali argentinského studenta Santiaga Zabalu.

Santi se zapojil do kolektivů tříd G2B a G2C a absolvoval s nimi tři měsíce běžné výuky. Studium v češtině, která pro něj byla zcela novým jazykem, mělo svá úskalí, ale za pomoci spolužáků i moderních technologií Santi plnil úkoly zadané učiteli, zapojoval se do třídních aktivit a obohatil nás o poznatky o daleké Argentině.

Věříme, že jeho pobyt v České republice a studium v naší škole byly pro Santiaga přínosem a těšíme se na další zahraniční studenty!

Argentinský žák v naší škole Argentinský žák v naší škole Argentinský žák v naší škole

3D tiskárna z projektu Průša pro školy

informatika

Realizace projektu:  podzim 2022

V informatice jsme se zapojili do výzvy "Vytvoř vlastní projekt a získej 3D tiskárnu zdarma" firmy Průša Reseach.

Podstatou nabídky Prusa pro školy je možnost vytvořit projekt na využití 3D tiskárny ve výuce, ke kterému je škole zapůjčeno potřebné vybavení a proškolení. Pokud je projekt v dohodnutém termínu úspěšně odevzdán a přijat, zůstává tiskárna škole pro další využití ve výuce.