Výběr a odhlášky obědů

Důležité informace

Přihlášení/odhlášení/změnu výběru oběda pro následující stravný den je možno provést nejpozději do 11.00 hod předchozího pracovního dne - a to z důvodu nutnosti objednání surovin.

Období pro objednávání je dáno vypsaným jídelním lístkem.

Obědy v době nemoci nebo jiné nepřítomnosti

Upozorňujeme na nutnost odhlášení obědů v době nemoci nebo jiné nepřítomnosti ve škole pro žáky a zaměstnance školy, kteří odebírají obědy za dotované ceny - viz bod 10 Provozního řádu jídelny.

Postup přihlášení

Zadejte adresu nebo klikněte na tento odkaz: https://app.strava.cz/

Pro naši školní jídelnu zadejte číslo zařízení 3025.

Dále zadejte:
Uživatelské jméno (= "Evidenční číslo strávníka")
Heslo (= při prvním přihlášení doporučujeme změnit a nastavit vlastní!)

Poznámka: Přístupové údaje obdržíte osobně na vyžádání v kanceláři jídelny.

Klikněte na "Přihlásit" - v horní části by se mělo zobrazit vaše jméno.

V horním menu vyberte "Objednávky" - zobrazí se jídelní lístek s možností provedení změn - zaškrtnutí u vybraného oběda, v případě odhlášení - zrušení zaškrtnutí.
Nepřihlášené obědy je možno přihlašovat pouze do výše zbývajícího kreditu (např. z odhlášených obědů nebo vložených finančních prostředků). Polévka se neobjednává/neodhlašuje samostatně - je automaticky součástí objednaného oběda.

POZOR! Všechny provedené změny je potřeba před ukončením aplikace potvrdit kliknutím na tlačítko "Odeslat" resp. "Uložit změny" (v nové verzi aplikace)!

Pomoc s ovládáním

Pokud potřebujete poradit, jak postupovat pro přihlášení do aplikace a dále při výběru nebo odhlášení obědů, pomůže vám podrobná nápověda.

Přístup pomocí mobilního zařízení

Pro přístup pomocí mobilního zařízení lze využít aplikaci iStravnéM, která je v dostupná na http://m.strava.cz.

Nebo aplikaci Strava.cz dostupnou z distribučních služeb jako např. Google Play.