Akce a exkurze

Exkurze do ČNB

Návštěvnické centrum ČNB, centrální banky ČR, přivítalo v úterý 24. 10. 2023 žáky 3. ročníku oboru veřejnosprávní činnost. V rámci expozice "Za měnou" si procvičili své znalosti zejména z oblasti finanční a ekonomické gramotnosti.

Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB Exkurze do ČNB

Exkurze do Senátu a Poslanecké sněmovny

Dne 11. října 2023 proběhla exkurze třídy V4A do Senátu a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Třída navštívila jednací sál Poslanecké sněmovny a na galerii pro hosty vyslechla část rozpravy poslanců k aktuálním politickým tématům. Exkurze pokračovala návštěvou Senátu, obědem v senátní jídelně a následnou besedou se senátorem Mgr. Martinem Krskem. Na závěr nás paní průvodkyně provedla Valdštejnským palácem, včetně jednacího sálu Senátu.