Sladké putování (jaro 2024)

V rámci projektu žáci první den navštívili papírnu MONDI a.s. ve Štětí, kde je odborní pracovníci seznámili s historií podniku a technologií výroby papíru. Žáci měli možnost vidět přímo v provozu konečnou fázi výroby. Druhý den objevili kouzlo výroby čokolády v malé čokoládovně MANA v Krásné Lípě. Zde si mohli sami vyzkoušet ruční výrobu kvalitní čokolády. Poslední den projektu strávili ve škole, kde vyráběli krabičky na čokoládové výrobky. Své výtvory na závěr dne prezentovali.