Projektové dny - podzim 2024

Letošní podzimní projektové dny proběhnou ve dnech 25. - 27. září 2024 a jsou důležitou součástí výuky na naší škole.

Podzimní projektové dny jsou tematicky uspořádány podle ročníků:

1. ročníky - téma: Média a mediální gramotnost

2. ročníky - téma: Ochrana života a zdraví, IZS, bezpečnost

3. ročníky - téma: Enviromentální vzdělávání, výchova a osvěta

4. ročníky - téma: Kariérové poradenství a volba povolání

(nižší ročníky 8letého gymnázia - projekty zaměřené na poznávání historie a života v regionu)

V těchto dnech je pozornost věnována zejména průřezovým tématům a nabízí žákům jedinečnou příležitost rozvíjet své klíčové kompetence včetně praktických dovedností, které uplatní v reálném světě. Projektové dny jsou součástí našeho školního vzdělávacího programu (ŠVP). Účastní se jich třídy všech vzdělávacích oborů naší školy.