Olympiáda v anglickém jazyce

Na konci listopadu proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce pro kategorii tercie a kvarta, které se zúčastnili všichni žáci těchto tříd.

Nejúspěšnějšími studenty byli: 1. místo Kramperová Kristina O4, 2. místo Chudinová Hana O4, 3. místo Smolík Pavel O4, 4. místo Horáček Jan O4, 5. místo Bláhová Emma O4.

Všem žákům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a držíme palce v okresním kole.

Dne 21. 11. 2023 proběhla olympiáda v anglickém jazyce pro 1.-3. ročníky + kvintu až septimu gymnázia, které se účastnilo bezmála 50 našich studentů.

Z nich byli ti nejlepší: 1. Nicol Maxová O6, 2. Jiří Klier O7, 3. Kateřina Madunická O7, 4. Matěj Bílkovský G1A, 5. Filip Brodský O7

Současně proběhla také soutěž v kategorii SŠ+ pro studenty z biligvních rodin a pro ty, kteří pobývali v jazykovém prostředí déle než 6 měsíců. Tuto bezkonkurenčně vyhrál jako jediný účastník Václav Hudský O7.

Všem děkujeme za účast a gratulujeme vítězům!